MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Mesafeli Satış Sözleşmesi
Bu ürünün kullanım hakkına sahip olan kişi, kendisine verilen süre içerisinde e-kekemelik.com internet sayfasına bağlanarak, sayfada bulunan Online Uzaktan eğitim sistemine KULLANICI için verilen KULLANICI adı ve şifre ile girer. KULLANICI’nın kendisi için açılan asenkron eğitim materyallerini izleyebilir. Bu hizmeti başkalarının kullanımına açamaz, kiraya veremez.
 
Kullanım Kısıtlamaları:
Sunumlar, görseller, metinler ve konuşmaların bütün telif hakları Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar ’na aittir. KULLANICI; sunumları, görselleri, metinleri ya da konuşmaları Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar ’ ndan izin almadan kullanamaz. Ürünün toplu halde izinsiz gösterimleri veya kullanımı olduğu takdirde gösterimi yapan organizasyon, şirket veya kurum; faaliyete katılan her bir kişi için gerekli olan kullanım bedelini Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar ’ a ödemekle yükümlüdür. Söz konusu şifre bilgilerini veren ya da paylaşan KULLANICI doğacak olan hukuki ve cezai müeyyidelerden sorumludur.
Bu Senkron ve Asenkron Eğitimlerde veya içinden alınmış görsel malzemeyi, sunumları, sesleri, videoları ve ilgili olabilecek her türlü medyayı aynı veya alıntılanmış şekilde herhangi bir medya seklinde çoğaltmak, kopyalamak, yayınlamak ya da dağıtmak kesinlikle yasaktır. İzinsiz dağıtım yapan ya da hesap paylaşımı yapan kullanıcıların hesapları iptal edilip haklarında yasal işlem başlatılacaktır.
 
Sözleşme Bedeli ve Ödeme:
Sözleşme bedeli tüm vergiler dahil, e-kekemelik.com’de yazılı olarak belirtilen paket eğitim programları ücretidir. İnternet sahifesinde gösterilen şekilde gerekli işlemin tam olarak yapılması şarttır. Bu konuda aday üye tarafından yapılabilecek hatalar nedeni ile üyelikte çıkabilecek aksaklıklardan e-kekemelik.com sorumlu değildir.Online yapılan üyeliklerin bedelleri, ilgilinin kredi kartından otomatikman kesilir.Üye İsterse e-kekemelik.com'nin banka hesabına sözleşme bedelini yatırarak da ödemeyi yapabilir. e-kekemelik.com indirim veya artırım ücret uygulamasını döneme göre değiştirme hakkına sahiptir.
 
Özel Hükümler:
1) Üye, sözleşme kapsamında kendisine daha önce başka üyelerce seçilmemiş bir KULLANICI adı ve şifre belirler. KULLANICI adı ve şifrenin seçimi, korunması tamamıyla üyenin sorumluluğundadır. Şifre sadece üye tarafından bilinir. Şifresini yanlış giren üye, şifremi unuttum bölümünden kendi e-mail adresine şifresinin gönderilmesini sağlayabilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamıyla KULLANICI’nın sorumluluğundadır. e-kekemelik.com şifresini yanlış kullananlardan doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
 
2) KULLANICI’nın üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için KULLANICI adını ve şifresini doğru girmesi gereklidir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanır. Üyenin faydalanacağı servisler, bedelini ödediği servislere bağlı olarak giriş yaptıktan sonra üyeye gösterilecektir.
 
3) KULLANICI olma kişiseldir. Başkasına devredilemez ve kullandırılamaz.
 
4) KULLANICI, e-kekemelik.com hizmetlerinden yararlandığı sırada, kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı veya eksik olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini kabul eder. Üyeliğin devamı sürecinde e-kekemelik.com tarafından istenilen gerekli bilgiler KULLANICI tarafından eksiksiz ve doğru olarak  e-kekemelik.com ’a vermekle yükümlüdür. KULLANICI bilgilerinde ki adres, telefon vb. gibi her türlü değişikliklerde e-kekemelik.com’ a bilgi vermek zorundadır.
 
5) KULLANICI, e-kekemelik.com tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkının Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar ait olduğunu, bu yazılımları, dokümanları ya da servisleri hiçbir şekilde izinsiz çoğaltıp dağıtmayacağını, yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
 
5 - a. Satın alınan video eğitim(internet üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile izlenen) hizmetinin kullanım süresi, satın alındığından itibaren 1 yıldır.
 
6) KULLANICI verilerinin, e-kekemelik.com’nin ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunması nedeni ile meydana gelebilecek zararlardan ötürü e-kekemelik.com’nin sorumlu olmayacağını kabul eder.
 
7) KULLANICI kurallara aykırı davrandığı takdirde e-kekemelik.com gerekli müdahalelerde bulunma, üyeyi servis dışına çıkarma ve üyeliğe son verme hakkına sahip olduğunu kabul eder.
 
8) KULLANICI, hizmetin kullanımı ile ilgili internetten kaynaklanan sorunlardan e-kekemelik.com ’un sorumlu tutmayacağını kabul eder.
 
9) KULLANICI site geneline zarar verecek veya e-kekemelik.com’ yi başka sitelerle davalık duruma getirecek zarar verici iş ve eylemlerde bulunmayacağını taahhüt eder. Bulunulduğu takdirde bundan doğacak zararlardan sorumlu olacaktır.
 
10) KULLANICI fikri ve sinai hukuka giren ve telifi e-kekemelik.com'da bulunan video dersleri satın aldıktan sonra iade işlemi talebinde bulunamaz.
 
11) KULLANICI e-kekemelik.com sisteminde iken; canlı veya video dersleri esnasında eğitmen, öğrenci veya başka bir şahsa, kuruma, partiye hakaret, küfür ve küçük düşürücü söz veya davranışta bulunamaz. Bu tür davranışta bulunan kişiler Yöneticiler tarafında sistemden derhal uzaklaştırırlar ve bu davranıştan dolayı kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 
12) Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar'a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri-Türk Ticaret Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi, yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Her ne sebep olursa olsun sitedeki öğrenci, öğretmen, personel ve diğer kullanıcıların bilgilerini başka kurum ve kişilerle paylaşıldığı bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit edilen kullanıcılar aleyhine Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar maddi, manevi ve cezai yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
 
CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. -Taşınabilir Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.) -Her türlü yazılım ve programlar -DVD, VCD, CD ve kasetler -Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b) -Her türlü kozmetik ürünleri -Telefon kontör siparişleri - Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler (ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn: kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler (kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir.
 
Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir. Kullanıcılar, e-kekemelik.com’un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. e-kekemelik.com bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir. Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar e-kekemelik.com kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi şekilde taahhüt etmez.
kekemelik, kekemelik tedavisi, kekemelik merkezi, kekemelik terapisi, kekemelik tedavi yöntemleri, kekemelik kursu, kekelemenin tedavisi, kekemelik, kəkələmə, kəkələyə, Kəkələmə Müalicəsi, Uşaqlarda Kəkələmə