DANIŞAN GÖRÜŞLERİKubilay

Armoni Dil ve Konuşma Merkezi (e-kekemelik)  ile tanışana kadar okuldaki sunumlarda çok fazla kekeliyor ve istediğim cümleleri kuramıyordum. Ezgi abla ve Serdar abinin destekleriyle kekemelik sorunuma karşı bakış açım 180 derece değişti ve artık kekemeliğimi kontrol edebiliyorum. Terapilere başlayalı 3 ay oldu ama daha kekemelikle olan mücadelemin bitmediğini hatta yeni başladığının farkındayım. Kekemelik problemi yaşayan kişilere bu konuda mutlaka yardım almalarını tavsiye ediyorum.

Bartu

8 yaşındaki oğlumuzun ve bizim hayatımız Serdar Bey  sayesinde değişti.  Pozitif bakışıyla ve çözümcü yaklaşımıyla hepimizin Serdar abisi ve aynı zamanda oğlumun en iyi arkadaşı oldu.  Hepimiz çok mutluyuz ve minnettarız. İyi ki  onu tanımışız.Oğlum artık arkadaşları gibi akıcı konuşabiliyor.

Ömer Gülme

Hayatıma dokunan, yön veren nadir insanlardan Serdar abi. Büyük faydası var. İyi ki başlamışım.

bejna boğan

Armoni bir kekeme için ideal bir dünya :) ama bence süreleri 1 saat ile kısıtlı kalmamalı :) Armoni de biraz daha zaman geçirebilirsek daha fazla konuşmaya zaman olursa dünyamızda daha çok aktifleşebilirizz :)

Umut Söbe

Armoni Konuşma Merkezine yaklaşık 2 aydır kekemelik sebebiyle gidiyorum. Gerekli herşeyi yaparsanız bu sorun ortadan kalkar. Ayrıca grup çalışmaları da var. Haftada bir kez 5-10 arkadaş ile sohbet ediyoruz hikayeler anlatıyoruz.Konuşmam da yavaş yavaş iyileşmeye başlıyor. Kısacası bu işe dört elle sarılırsanız sorunlar kalkar. :)

Kubilay Tanyürek

Bu kursa katılmadan önce kendimi ifade etme konusunda yetersizdim kendime güvenim yoktu ve konuşmam bozuktu. Bu kursa başladıktan sonra hocalarımızın verdiği teknikler ve tavsiyeler sayesinde konuşmamı büyük oranda düzelttim ve kendimi daha iyi ifade edebiliyorum. Herkese tavsiye ederim.

Çağatay batu

Ben kekemeyim her kekeme gibi zor durumlar geçirdim.kekemeliğimi kullananlar oldu geçiricem deyip dolandırdılar.kekemeliğinden utanıyordum hep gizlemeye çalıştım sanki kekeme değilmişim gibi artık bilinç altıma kaydolmuştu dalga geçicekler küçük düşücem zannediyordum. Serdar ve Ezgi hocamdan eğitim aldıktan sonra artık dışarıda kekelemekten korkmuyorum ve baktım ki kimsenin benim kekemeliğimle ilgilendiği yok bunca zamandan beri kendimi yemiş bitirmişim.artık kekelemekten korkmuyorum ve her geçen gün daha güzel konuşmaya başlıyorum ve kendimi daha iyi hissediyorum.Artık kekemeliğim özel hayatımada engel olmuyor.Burdan Serdar ve Ezgi hocama çok teşekkür ediyorum Allah onlardan razı olsun .

Cihan Arayici

Serdar, Hocam ve arkadasim. İyi ki tanışmışız. Kekemelik terapisinde sayesinde inanılmaz ilerleme kaydettim.İnanılmaz faydası oldu Armoninin konuşmama.Emekleriniz için çok teşekkür ederim.Çok eğlenceli geçen online kekemelik terapilerimiz için de ayrıca teşekkürler.

Fevzi Çakır

İlk serdar abiyle tanıştığım günle bugün arasında dağlar kadar fark var önceleri Serdar abiyi hocam gibi görüyodum ama zamanla abim oldu. Her şeyi birlikte konuşabildik. Zaten bu bizim kekemeliğimizin sihirli anahtarı, konuşmak bize serdar abi konuşarak kekemeliğimizi tedavi etti ve şu an gayet mutluyum halimden (serdar abi ne kadar arasıra kızsa da) burdan armoni kekemelik tedavisi ailesine çok teşekkür ederim bir numaralı tercihiniz burası olmalı.

velican çelik

Ben bu kadar iyi bir öğretmen görmedim  öğrencileriyle arkadaş gibi egitimleri 1 hafta içinde fark göstermeye başlıyor gerçekten çok kaliteli biri serdar abi ben daha önce gittim psikolojik korku dediler tedavi kitap okumak dediler evet kitap okumak faydası var ama serdar abinin egitimleri ile konuşmayı düzeltiyor verdi ödevler egzersizler gerçekten işe yarıyor başarılı bir ekipi var kekemelik tedavisinde 1 numara serdar abi bence 


 
* 21 kayıttan 1 - 10 arası gösteriliyor
kekemelik, kekemelik tedavisi, kekemelik merkezi, kekemelik terapisi, kekemelik tedavi yöntemleri, kekemelik kursu, kekelemenin tedavisi, kekemelik, kəkələmə, kəkələyə, Kəkələmə Müalicəsi, Uşaqlarda Kəkələmə