GİZLİLİK

Gizlilik

• Armoni Dil ve Konuşma Merkezi'ne ait olan www.e-kekemelik.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyunuz.

• Kullanıcılar siteye girdiklerinden itibaren aşağıdaki site kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılır.

• Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar 'a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri-Türk Ticaret Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi, yayımlanması ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Her ne sebep olursa olsun sitedeki öğrenci, öğretmen, personel ve diğer kullanıcıların bilgilerini başka kurum ve kişilerle paylaşıldığı bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit edilen kullanıcılar aleyhine Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar maddi, manevi ve cezai yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
 

• Site içerisindeki öğrenci ödemesi, öğretmen ödemesi, personel ödemesi, diğer kişi ve kurumların ödemelerindeki anlaşmazlık durumunda Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar 'ın defter kayıtları geçerlidir. Kullanıcı hiçbir şekilde hak iddia edilemez.
 

• Bu sitedeki içeriği her ne sebeple olursa olsun Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar dışındaki kurum veya kişiler delil olarak kullanamaz ve herhangi bir makama sunamaz.
 

• Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.
 

• Kullanıcılar, www.e-kekemelik.com daki herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Armoni Dil ve Konuşma Merkezi - Serdar Kılınçlar bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.
 

• Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İzmir mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

kekemelik, kekemelik tedavisi, kekemelik merkezi, kekemelik terapisi, kekemelik tedavi yöntemleri, kekemelik kursu, kekelemenin tedavisi, kekemelik, kəkələmə, kəkələyə, Kəkələmə Müalicəsi, Uşaqlarda Kəkələmə